Královská města

TRUTNOV

Královské město Trutnov leží v severovýchodních Čechách v podhůří Krkonoš. Mezi královská města bylo povýšeno roku 1399, v šestnáctém století vznikl pivovar a byly vztyčeny hradby.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Trutnov najdete na adrese Ubytování Trutnov. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Trutnov - celé město
Trutnov - celé město
 

Rekreační areál Dolce


*** Rekreační zařízení
Ubytování Trutnov : Rekreační areál Dolce

Areál Dolce v Trutnově se specializuje na levné víkendové pobyty pro Vás, které láká aktivní dovolená v atraktivním prostředí na upatí Krkonoš. Turistika, cyklistika v Krkonoších – v letním období můžete přímo z kempu vyrazit na méně či více náročné trasy.

Areál Dolce v Trutnově ubytováni
V kempu v areálu Dolce v Trutnově se můžete ubytovat v apartmánech typu nadstandard nebo turistik, finských chatách nebo v karavan kempu. Apartmány areálu Dolce v Trutnově nadstandard a turistik poskytují ubytování ve dvoulůžkových nebo pětilůžkových variantách. Mají vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasu, rádio, jsou vytápěné a vhodné k celoročnímu obývání. Finské chaty jsou vhodné především pro početnější rodiny nebo skupiny. Určené jsou pro 6 - 8 osob. Najdete zde dva oddělené pokoje, sociální zařízení, kuchyňku bez vybavení, krb a plynové vytápění. K dispozici je posezení a grilování přímo před chatou.

Areál Dolce ubytování v Trutnově gastronomie
Areál Dolce v Trutnově má v objektu restauraci, jejíž součástí je nejen klasické posezení, ale také taneční parket, posezení u krbu, místnost s kulečníkovými stoly. Restaurace areálu Dolce v Trutnově nabízí širokou škálu služeb. V letních měsících v areálu Dolce v Trutnově jistě rádi využijete služeb stánků s rychlým občerstvením.

Ubytování v Trutnově areál Dolce služby
Přímo v areálu Dolce v Trutnově se můžete věnovat nejrůznějším sportovním aktivitám, jako je koupání, tenis, stolní tenis, petanque, aquazorbing, cykloturistika nebo rybolov. Pro hosty areálu Dolce v Trutnově jsou plánované výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí.

Ubytování Dolce areál v Trutnově okolí
Okolí areálu Dolce v Trutnově nabízí ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku a poznávací výlety. Z okolí lze jmenovat především velmi blízké hřebeny Krkonoš s nejvyšší horou ČR Sněžkou, Adršpašsko-teplické skály, ZOO se Safari ve Dvoře Králové. V blízkosti areálu Dolce v Trutnově je k dispozici paintball, jízdy na koních, vyhlídkové lety, muzea, galerie, naučné stezky, turistické a cykloturistické trasy. Město znají mnozí fanoušci alternativní hudební scény, díky jazz, blues a funky festivalu JAZZINEC, který se koná každoročně v jarním období. V létě pak láká Trutnov open air music festival, přezdívaný východočeským woodstockem. Milovníci rezavého moku jistě neodolají letnímu Pivofestu. Kromě těchto festivalů město hostí další individuální koncerty známých i méně známých kapel. Divadelní scéna často hostí divadelní soubory z celé republiky. Muzeum Podkrkonoší a Městská galerie, kromě stálých expozic, pořádají během roku mnoho tématických výstav.Oblanov 37
Trutnov
54101
Trutnov, Královéhradecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnostTV místnostPřednáškový sálInformační službaPraní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00)Bezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: NE (cena 30,00)Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: NE (cena 30,00)ZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANOCateringové službyZajištění kulturních a sportovních akcíÚschovna jízdních kolSměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOTenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: ANOStolní tenis, nachází se přímo v hotelu: ANOMinigolf, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANOBilliard, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna sportovního vybavení, nachází se přímo v hotelu: ANOŠipky, nachází se přímo v hotelu: ANOÚschovna lyží, nachází se přímo v hotelu: ANODiskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: ANOKino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)HoubařeníRybolovJízda na koniRestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Trutnov : Penzion Pohoda

Penzion Pohoda

****
Penzion Pohoda stojí v samém centru Trutnova. Město Trutnov je často nazýváno též bránou Krkonoš. Penzion najdete v historickém domě z druhé poloviny devatenáctého století. Bohatě zdobená čelní strana domu nabízí zajímavý pohled a dává penzionu reprezentativní vzhled.
Ubytování Trutnov : Rekreační areál Dolce

Rekreační areál Dolce

***
Celoročně otevřený rekreační areál Dolce (ca 5 km od města Trutnov) v Krkonoších. Ubytování v útulných vytápěných zděných domcích a ve Finských chatách. Možnost stanování a karavaningu na rozlehných udržovaných travnatých plochách. Sportovní areál, dětské hřiště, rekreační nádrž s travnatou pláží, ohniště, zastřešené venkovní posezení s grilem, restaurace, zázemí kempu, turisticky zajímavé okolí
Ubytování Trutnov : HOTEL PATRIA

HOTEL PATRIA

***
HOTEL***PATRIA se nachází v městě Trutnově, jež je často zváno „Bránou Krkonoš“.  K jeho výhodám patří taktická poloha, snadná dostupnost, rozsáhlé parkoviště a kapacita až 292 lůžek ve 115 pokojích. Přímo podél hotelu vede cyklo a inline stezka, v bezprostřední blízkosti najdete městská sportoviště – letní koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, atletický, fotbalový a zimní stadion. Do centra je to 5 minut chůze, 50 m od hotelu se nachází zastávka MHD a autobusové a vlakové nádraží je od nás vzdáleno necelý kilometr. 
Ubytování Trutnov : Hotel DAVÍDEK ****

Hotel DAVÍDEK ****

****
Hotel Davídek **** nabízí moderní ubytování v Podkrkonoší. Sportovně-relaxační a kongresový komplex nabízí širokého spektrum služeb pro místní obyvatele i organizace nejen trutnovského regionu.
Ubytování Trutnov : Hotel Alfa

Hotel Alfa

***
Hotel Afla - útulný rodinny hotelýk, který je umísítěn ve vile z třicátých let minulého století. Hotel je situován v klidné vilové čtvrti plné zeleně, od centra Trutnova 3 minuty. Restaurace pojme 55 míst, disponuje odděleným salonkem s projektorem. Ubytovací kapacita je 36 lůžek s TV,SAT,Wi-Fi zdarma a sociálním zařízením.
Ubytování Trutnov : Hotel Nelly Kelly's

Hotel Nelly Kelly's

****
Nově zrekonstruovaný historický čtyřhvězdičkový hotel Nelly Kelly´s naleznete v přímém centru Trutnova. Nabízí kvalitní a komfortní ubytování.Součástí hotelu je příjemná restaurace & Irish Bar.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. trutnov@kralovska-mesta.cz TOPlist